World of Czech Optimist - logo
Asociace lodní třídy Optimist - logo

Banner Optimist

Obsah stránky:

Kontakty

Asociace Lodní Třídy Optimist z.s.

L 13948 vedená u Městského soudu v Praze

Atletická 100/2,PS 40

Praha 6- Strahov 

IČO: 26638932

č.ú. 2800322808 / 2010  ( číslo transparentního účtu ALT Q )

 

Výbor ALT Q

info@optimist.cz

Jan Nevelöš jnevelos@seznam.cz - president

Jiří Himmel himmelj@seznam.cz - vicepresident

Pavel Konopik pavel.konopik@konicaminolta.cz - hospodář

Pavel Schwarz  schw.p@seznam.cz, - zastupuje AltQ na pohárových regattách 

Tomáš Altmann  ta@income.cz - tvorba CTL, závodní činnost 

 

Kontrolní komise  ALT Q

Martin Žižka - člen, mzizka@tiscali.cz

Petr Wehrenberger - člen - petr.wehrenbergr@gmail.com

Vojtěch Lambl  - člen - vojta.lambl@centrum.cz

 

Měřič lodní třídy Optimist 

Kamil Ščerba
GSM: +420 777 005 056

kscerba@carline.cz

 

Šéf trenér Sportovního střediska mládeže

Antonín Mrzílek
GSM: +420 603 492 756

tmrzilek@gmail.com

 

Webmaster

web@optimist.cz

 

Kontakty na kluby

Český Yacht Klub, Přístav 5, Praha - Podolí, kontakt Pavel Schwarz  e-mail: schw@quick.cz

TJ Jachtklub Brno, Přístavní 15, Brno, kontakt Lenka Balzerová e-mail: lenka.crhakova@centrum.cz

Yacht klub CERE, Podolské nábřeží - přístav, Praha - Podolí, kontakt František Bauer e-mail: franta.bauer@cere.cz

TJ Lokomotiva Plzeň JO, Sokolovská 29, Plzeň, kontakt Miroslav Horák e-mail: horak21@s4w.cz

YC Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou, kontakt Jan Staněk e-mail: jstransit@centrum.cz

Yachtclub Pardubice, tř. Míru 65, Pardubice, kontakt Jiří Lejhanec e-mail: info@loding.cz

Jachtení oddíl VS Duchcov, Kubicových Duchcov, kontakt Jindra Knor e-mail: jindra@knorovi.cz

Yacht Club Velké Dářko, Jungmanova 10, Žďár na Sázavou, kontakt Richard Kafka e-mail: kafkar@iol.cz

Yacht Club Kladno, Turýňský rybník - Záplavy, Kladno, kontakt Jaromír Drvota , e-mail:  drvota@meuslany.cz

Yacht Club Nechranice, Vikletice 47, Žatec, kontakt Jiří Himmel, e-mail: himmelj@seznam.cz

TJ Lanškroun - Jachting, Dobrovského 41, Lanškroun, kontakt Michal Kučera, e-mail: sailing-for-fun@seznam.cz

Yacht Club SK Štětí, Čs.armády 51, Štětí, kontakt Petr Muller, e-mail: muller@virgogroup.cz

Jachtklub Máchova Jezera, kontakt  Martin Vacula, (CZ), e-mail: martin.vacula92@seznam.cz, Andy Lawson, (ENG), e-mail: andyl@lawsoncommunications.com

Yacht Club TJ DELFÍN Jablonec, E.Floriánové 9, 46601 Jablonec nad Nisou, kontakt Jan Štěpánek, e-mail: stepanek.jan@tjdelfin.cz

Yacht Club Písek, Sibiřská 1105, Milevsko, kontakt Josef Marek, e-mail: marmil1105@centrum.cz

Jacht klub Česká Lípa, kontakt Radek Václavík, e-mail:  vaclavik.r@seznam.cz, Josef Hudák , e-mail:  hudynky@centrum.cz

 

 

Design by ZEFYR.BIZ